چگونه کوادکوپتر را ریست کنیم

این سوال که چگونه کوادکوپتر را ریست کنیم چیزی است که برای همه به وجود می آید. بدترین اتفاق ممکن که می تواند برای یک شخص که علاقمند به پرواز با کواد کوپتر است بیافتد قطعا خرابی آن است. ما همیشه در این مواقع کنترل خود را از دست میدهیم و دست به اقدامات شتابزده می‌زنیم اما حتما برایتان جالب است که بدانید که اکثر مواقع پاسخ دقیقا جلوی چشمان شماست. با ما همراه باشید.

5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

در هنگام ریست شدن کوادکوپتر چه اتفاقی می افتد

چگونه کوادکوپتر را ریست کنیم؟ وقتی که کوداکوپتر یا یک محصول دیجیتال را ریست می کنید این پیغام را به دستگاه می‌رسانید که تمام تنظیمات به حالتی برگردد که در زمان تولید در کارخانه بوده است و هیچ پیش فرض یا تنظیمات دستی که شما در این دخیل بوده اید را دیگر نمایش ندهد و به طور کلی حذف کند. حال سوال اصلی اینجاست که چه موقع هلی شات را ریست کنیم؟

چه موقع هلی شات را ریست کنیم

ریست کردن هلی شات قطعا به عنوان یک ترفند برای کسانی که به تمام زوایا آن اشنا هستند شناخته میشود اما نباید برای کاربران مبتدی و نیمه حرفه ای این طور استدلال شود که می توانند در هر زمان و در هر موقعیتی از آن استفاده کنند.

 

این اقدام صرفاً باید صورت گیرد که اتفاق جدی برای دستگاه رخ داده در آن موقع یک شخص اشنا به هلی شات به ریست کردن دستگاه اقدام کند.

آموزش ریست کردن هلی شات

ریست کردن هلی شات در نگاه کلی اقدام ساده ای است و در چند حرکت خلاصه می شود. ابتدا کوادکوپتر را بر روی زمین و در یک سطح کاملا صاف قرار دهید  و مطمئن شوید که کاملا تراز است. سپس رادیو کنترل و دستگاه را روشن کرده تا ارتباط بین این دو برقرار شود.

 

حال اقدام بعدی که باید دست به آن بزنید این است که هر دو جوی استیک دستگاه را به سمت پایین و سپس راست حرکت دهید در نتیجه این کار چراغ هلی شات ابتدا به صورت چشمک زن در می آید و سپس بعد از گذشت زمان کوتاهی ثابت می شود.

 

حالا در ادامه فراید آموزش زیست کردن هلی شات باید به شما بگوییم که در مرحله بعدی هر دو جوی استیک را به سمت پایین و سپس چپ حرکت دهید تا ریست کردن کوادکوپتر با موفقیت به پایان برسد و شما یک کوادکوپتر ریست شده با تنظیمات اولیه کارخانه و آماده به کار داشته باشید.

خدمات رایگان کوادکوپتر

فروشگاه آنلاین آریا آرسی به عنوان یکی از اصلی ترین اعضای دخیل در صنعت و حوزه کوادکوپتر در ایران برای رفاه حال هر چه بیشتر مشتریان و دوستداران اقدام به ارائه خدمات رایگان کوادکوپتر کرده است. پس همین حالا با ما تماس بگیری و از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)