Warning: Declaration of ElementorPro\Modules\Posts\Skins\Skin_Content_Base::register_controls(Elementor\Widget_Base $widget) should be compatible with Elementor\Controls_Stack::register_controls() in /home/hidemoir/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/post-content.php on line 17

مدت زمان شارژ باتری کوادکوپتر

مدت زمان شارژ باتری کوادکوپتر را در این مقاله بررسی میکنیم. فروشگاه آنلاین آریا آرسی نکات آموزشی را در خصوص خرید و نگهداری هر چه بهتر باتری کوادکوپتر ارائه می دهد. در این مقاله با ما همراه باشید.
5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
باتری کوادکوپتر

نکات مهم باتری لیتیوم پلیمر

هنگامی که باتری هواپیمای بدون سرنشین جدید را دریافت می کنید ، اگر قصد دارید بلافاصله از آن استفاده کنید ، 100٪ آن را شارژ کنید. اگر اینگونه نیست، میزان مطلوب ذخیره سازی کوتاه مدت 70 درصد است (واحدهای شارژ هوشمند ، مانند SmartFarger senseFly ، این نوع دقت شارژ را فعال می کنند).

1 الی 2 روز قبل از شروع کار باتری خود ، آن را تا 100٪ شارژ کنید. سپس  هنگامی که پروازهای شما تمام شد ، بار دیگر شارژ باتری خود را تا 70 درصد دیگر مصرف کنید.

اگر بعد از شارژ کامل یکی از باتری های خود ، افت قابل توجهی در زمان پرواز هواپیمای بدون سرنشین خود مشاهده کردید، دیگر به استفاده و شارژ آن باتری ادامه ندهید. این مورد می تواند گویای یک نقص فنی چه در باتری و یا چه در کوادکوپتر باشد.

بلافاصله پس از پرواز ، ممکن است باتری پهپاد شما داغ شود. برای جلوگیری از آسیب احتمالی ، قبل از شارژ مجدد آن ، صبر کنید تا باتری به اندازه کافی خنک شود به صورتی که بتوانید آن را در دست خود نگه دارید.
در صورت امکان ، همیشه باتری ها را در یک کیف محافظ LiPo شارژ کنید  زیرا این کیف ها برای محدود کردن گسترش آتش سوزی یا انفجار طراحی شده اند.

 

کیف محافظ لیپو

هرگز باتری متورم را شارژ نکنید چون ممکن است یا در حال نشت باشد و یا آسیب جدی دیده باشد که در نهایت به دستگاه شما آسیب می رساند.
اگر متوجه بوی مشکوک ، سر و صدا یا دود ناشی از باتری یا شارژر خود شده اید ، فوراً آن را جدا کنید.

فقط باتری پهپاد خود را با یک شارژر تأیید شده توسط سازنده شارژ کنید. سعی نکنید باتری هواپیمای بدون سرنشین خود را با هر دستگاه دیگر شارژ کنید.
لطفا هرگز از شارژر آسیب دیده استفاده نکنید تا متحمل ضرر و زیان های مالی بعدی نشوید.

از آنجایی که همیشه خطراتی وجود دارد که باتری دچار آتش سوزی شود، باتری هایی را در نزدیکی مواد قابل حمل و یا روی سطح قابل حمل یا رسانا مانند فرش ، صندلی ماشین ، مبلمان چوبی یا مبلمان چوبی شارژ نکنید. سعی کنید باتری هایی را روی سطوح غیر قابل اشتعال و غیر رسانا مانند در یک کاسه بزرگ سرامیکی شارژ کنید.
در حین شارژ کردن ، باتری را بدون مراقبت نگذارید ، آن را نپوشانید یا آن را در نزدیکی منبع گرما ذخیره کنید.
اگر دمای محیط زیر صفر درجه سانتیگراد یا بالاتر از 40 درجه سانتیگراد است ، یا اگر هنوز درون پهپاد شما نصب نشده است ، سعی نکنید باتری را شارژ کنید.

 

باتری لیتیوم پلیمر

 

نکته حرفه ای: برای مدیریت باتری کارآمد ، هر باتری را با یک علامت بزنید(به طور مثال با یک استیکر و یا یک تکه کاغذ معمولی آخرین وضعیت شارز را یادداشت کنید و روی آن بچسبانید) به این ترتیب ، می توانید وضعیت شارژ هر باتری را یادداشت کنید. بعلاوه ، با یک نگاه خواهید فهمید که باتری برای هر پرواز استفاده شده است ، که هنگام ورود به کار خود مفید است.

همین حالا با مشاورین و متخصصین فروشگاه آنلاین آریا آرسی در ارتباط باشید تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنیم.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)