کوادکوپتر چگونه پرواز می کند

کوادکوپتر چگونه پرواز می کند؟ اگر شما هم از دوستداران و هوا خواهان این سرگرمی باشید و یا حتی به نوعی به تازگی با آن آشنا شده باشید حتما این سوال برایتان به وجود آمده که کوادکوپتر چگونه پرواز می کند؟ این سوالی است که برای هر کسی که به نوعی ذهنی کنجکاو و خلاق دارد به وجود می آید با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال را پیدا کنیم.

5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
کوادکوپتر

حداکثر ارتفاع پرواز کوادکوپتر

 

در این مقاله بیشاز که از نظر فنی بخواهیم بدانیم کوادکوپتر چگونه پرواز می کند به دنبال این هستیم که شرایط ایده آل برای پرواز کوادکوپتر چگونه است.

در کشور ما ایران هنوز مقررات و الزاماتی برای پرواز هلی شات به صورت محکم و قانونی وضع نشده است اما توصیه های از مراجع ذی ربط شده است که در اینجا می خواهیم به ذکر آن ها بپردازیم. از توصیه هایی که در خصوص پهبادهایی با کاربری سرگرمی به این عزیزان شده است در راستای حداکثر ارتفاع پرواز کوادکوپتر بوده است.

 

طبق این توصیه گفته شده است و بر اساس اینکه کوادکوپتر چگونه پرواز می کند داریم که کوادکوپتر در مکان هایی که نسبتا کم تردد و به قصد بازی و سرگرمی طراحی شده اند در ارتفاع 100 پایی که معادل 30 متر است به پرواز در بیایند و همین طور در مکان های پر تردد و یا محل هایی که ترافیک هوایی در آن ها وجود دارد از به پرواز درآوردن این قبیل دستگاه ها به جد خودداری شود.

 

هم چنین از دیگر مناطق ممنوعه ای که برای کوادکوپتر ها در نظر گرفته شده است می توان به مناطق نظامی و یا شبه نظامی، مناطقی که دچار سوانح و خسارت طبیعی و یا غیر طبیعی شده اند و هم چنین سواحل دریایی یاد کرد.

 

همانطور که پیش تر گفتیم اینکه از لحاظ فنی کوادکوپتر چگونه پرواز می کند و چه قطعات و فناور ای در کنار هم تعبیه شده اند تا این سرگرمی مهیج را به وجد آورده اند موضوع بحث ما نیست ما صرفا در این مقاله به حداقل های شرایط محیطی که باید در کنار هم قرار گیرند تا ما موفق به پروازی بی دغدغه شویم را بررسی میکنیم.

 

مرجع خرید کوادکوپتر

 

فروشگاه آنلاین آریا آرسی به عنوان سایت معتبر و مرجع خرید کوادکوپتر اقدام به فعالیت میکند و امید دارد تا بتواند به شما مشتریان عزیز و تمامی کسانی که به نوعی به این شخه از سرگرمی علاقه مندند خدمات رایگان خود را به بهترین شکل عرضه کند.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)