کوادکوپتر تقلبی کدام است

چطور کوادکوپتر تقلبی را تشخیص دهیم؟ شما به دنبال خرید هر محصولی که باشید نمی توان از این مسئله صرف نظر کرد که کیفیت محصول مهم‌ترین فاکتور است و در حقیقت مسئله دوم که قیمت محصول است زمانی معنی پیدا می‌کند که شما از کیفیت محصول اطمینان خاطر پیدا کرده باشید. حتما تا به حال خیلی شده است که مشاهده می کنید که سایت ها و فروشگاههای قیمت بسیار پایین‌تر از عرف بازار برای محصول خود گذاشتند. پس از جواب این سوال که کوادکوپتر تقلبی کدام است باید به خاطر داشته باشید که این موضوع اتفاقی نیست و هیچ ارزانی بی علت نیست پس با ما باشید تا به شما از خطرات یک خرید نامطمئن در کوادکوپتر بگوییم.

5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

گرید بندی کواد کوپتر

این روزها شاهد هستیم که روز به روز تعداد فروشندگانی که محصولات آنها بسیار ارزان است در بازار و حوزه وسایل دیجیتال از جمله کوادکوپتر و ماشین‌کنترلی همواره در حال افزایش است. پس حالا نحوه ی تشخیص کوادکوپتر تقلبی چیست؟

جالب است که بدانید این دسته از فروشندگان کواد کوپترو ماشین کنترلی یا برای هر چیز دیگری در این حوزه این فرایند گرید بندی را غیر ممکن می‌دانند و عنوان میکنند که این مسئله علمی نیست و وجود خارجی ندارد. البته با توجه به فعالیت و مسیری که در پیش گرفتند این ادعای آنها دور از ذهن نیست.

چون با گرید بندی مشخص می‌شود که محصولات آنها در بهترین حالت محصولاتی درجه دو هستند این در حالی است که دیده می شود محصولات ان ها  کیفیت یک کوادکوپتر درجه دو را نیز دارا نمی باشدو یک کوادکوپتر تقلبی است.

حال شاید این موضوع برایتان پیش بیاید که گریه بندی کوادکوپتر به چه معناست و این مسئله چه جوری اندازه‌گیری می‌شود و نحوه کار این موضوع چگونه است. ما را دنبال کنید تا مشاورین متخصص ما دقیقاً این موضوع را برایتان تفهیم  کنند و به شما شرح و تفصیل دهند.

نحوه گرید بندی هلی شات

برندها و شرکت های معتبر برای هر کدام از محصولات خود ظرفیت توانی تعریف کردند که اگر شما در این زمینه حرفه‌ای باشید می توانید به این اطلاعات دسترسی پیدا کرده و معنی آنها را به درستی متوجه شوید.

 

به فرض اگر عمر باتری یک محصول در هنگام استفاده ۸ ساعت تعریف شده می توان به سادگی و با تست محصول برای ارزیابی بهتر این مسئله را زیر نظر گرفت.

 

این تنها در صورتی است که از نحوه گرید بندی هلی شات قبلا مطلع باشید تا از درجه کیفیت محصول به خوبی مطلع شوید. مسئله بعدی که با آن باید توجه کرد کیفیت اجناس و قطعات استفاده شده در محصول است یعنی اگر در مشخصات محصول ذکر شده که باتری آن از نوع لیتیوم پلیمری است و مشاهده می کنید که باتری از نوع دیگری در محصول شما قرار دارد این خود حاکی از عدم کیفیت بالای محصول شماست

حالا باید چه کنیم

بهترین راه برای شما این است که پیگیر تبلیغات زرد در این زمینه نباشید و از فروشگاه ها و سایت هایی که سالهاست در این زمینه فعالیت می‌کنند خرید کنید تا اطمینان نسبی از درجه کیفیت محصولات خود داشته باشید. میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید تا بهترین مشاوره رایگان را دریافت کنید.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)