کالیبره کردن هلی شات

اگر شما هم یکی از علاقه مندان به کواد کوپتر و هلی شات هستید و یا کار شما به نوعی است که با این محصولات سروکار دارید حتماً تا به حال به این مسئله برخورد داشته اید کوادکوپتر در ابعاد و اجزای مختلف آن با هم نمی تواند ارتباط مناسبی برقرار نمی‌کند. حال باید چه کرد؟ در این مقاله می خواهیم به شما کالیبره کردن هلی شات را آموزش دهیم تا بتوانید هر چه بهتر و لذت بخش تر از این محصول استفاده کنید و طول عمر کواد کوپتر خود را افزایش دهید تا مدت زمان بیشتری را بتوانید از آن استفاده کنید از با ما در این مقاله همراه باشید تا آموزش کالیبره کردن هلی شات به خوبی فرا بگیرید.

5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

کالیبره چیست؟

 

در پاسخ به این سوال که کالیبر چیست باید به شما بگویم که کالیبره به این معناست که تعاادل و توازن بین اجزا قطعات و همینطور پارامترهای مختلف یک دستگاه الکتریکی به خوبی برقرار شده باشد تا در هنگام دریافت یک پیام مبنی بر اجرای یک اقدام به خوبی اجزا و قطعات با هم تعامل پیدا کردید و به بهترین شکل به سمت درست هدایت شود تا خروجی خیلی خوبی را برای مصرف‌کننده به ارمغان بیاورند.

 

هماهنگی ریموت کنترل و هلی شات

 

در ابتدا باید ریموت کنترل و کوادکوپتر را در یک سطح کاملا صاف قرار دهید تا بتوانند ارتباط درست و منطقی را با یکدیگر برقرار کنند و امواج رادیویی را به خوبی به هم منتقل گردند تا شما اطمینان حاصل کنید که بعد از کالیبره کردن در یک فضای صاف کاملا به درستی از زمین بلند می شود.

 

در ابتدا و قبل از انجام هر گونه کاری در حالت روشن شدن قرار دهید و برای تست چند بار ملخ های پرنده را به سمت چپ و راست و بالا پایین تغییر جهت دهید تا اطمینان حاصل کنید که به درستی و در زمان درست واکنش نشان می دهد.

 

لازم به ذکر است که اکثر کوادکوپترها در زمان هماهنگی ریموت کنترل و هلی شات بوق بلند و ممتدی یه معنی تصدیق این عمل می زنند اما خیالتان از بابت کالیبره شدن و هماهنگی آسوده گردد.

 

نحوه کالیبره کردن کوادکوپتر

 

در این قسمت از نحوه کالیبره کردن کوادکوپتر صحبت می‌کنیم و به شما می‌گوییم که چه زمانی کاملا می توانید متوجه شوید کوادکوپتر کالیبره شده است.

 

همانطور که در بالا گفتیم بعد از قراردادن کوادکوپتر در یک سطح صاف کردن ریموت کنترل شما به این مرحله می رسید که کوادکوپتر بعد از انجام فرامین چند بوق پشت سر هم میزند و بعد از اینکه مراحل بالا را به درستی انجام دادید از دستگاه بوق ثابت می شنوید که این به معنی آن است که شما کاری پر شده است نکته ‌ای که باید به آن توجه کرد این است که کوادکوپتر کاملا در این سطح صاف قرار گیرد شد قبل از کالیبره شدن به چپ و راست بعد از انجام فرامین هدایت می شود که این به معنی کالیبره نشدن کوادکوپتر است. 

 

به شما تبریک می گوییم شما توانستید به تنهایی کوادکوپتر تان کالیبره کنید و از آن بیشتر لذت ببرید.
اگر سوالات بیشتری دارید مقالات بعدی ما را دنبال کنید و یا همین حالا با مشاوران تخصصی ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)