نکات مهم در داشتن بهترین پرواز با کوادکوپتر

نکات مهم در داشتن بهترین پرواز با کوادکوپتر چیست؟ بدیهی است که اگر شما محصولی مانند کوادکوپتر را خریداری کرده‌اید خواستار بیشترین لذت و هیجان از این سرگرمی هستید و دوست دارید تا بتوانید بهترین پرواز با کوادکوپتر را تجربه کنید. بدون شک داشتن بیشترین شناخت از کوادکوپتر تان و دانستن محدودیت ها و قابلیت های آن بسیار مهم است و در داشتن تجربه تکرار نشدنی کمک بسیار شایانی می کند.

5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

بهترین پرواز با کوادکوپتر

اگر به دنبال نکات مهم در داشتن بهترین پرواز با کوادکوپتر هستید، در این سری مقالات قصد داریم نکات مهم برای داشتن بهترین پرواز با کوادکوپتر را برای تشریح کنیم این نکات را به دقت دنبال کنید تا از مزایای آن ها بهره مند شوید و بهترین پرواز با کوادکوپتر را تجربه کنید.

 

از اولین نکات مهم در داشتن بهترین پرواز با کوادکوپتر که باید به آن توجه کنید و بسیار حائز اهمیت است، قطعاً خواندن دقیق و با جزئیات دفترچه راهنمای محصول است. شاید این نکته در قدم اول ساده و بدیهی به نظر برسد بسیار مهم است و نکات ریز و ظریفی دارد.

 

چیز دیگری که باید به آن توجه کنید این است که نباید در پرواز های اولیه خود را هلی شات را زیاد از خود دور کنید چه از نظر مسافتی و چه از نظر ارتفاعی این کار توصیه نمی شود. افراد مبتدی باید این را به خاطر داشته باشند که استفاده از دوربین کوادکوپتر در پرواز های اولیه باعث حواس پرتی آنها می شود و در نهایت منجر به سانحه برای کوادکوپتر می‌گردد.

 

در مراحل بعدی و قبل از اینکه دستگاه ارتفاع بگیرد لازم است که آن را تست کنید تا از کاربری درست آن مطمئن شوید. برای این کار کافیست دستگاه را در حالت روشن شدن قرارداده و کوادکوپتر را در ارتفاع یک متری از سطح زمین به پرواز درآورید سپس جهت های ریموت کنترل و امکانات قابلیت های ذکر شده در دفترچه راهنما را تست کنید.

 

 دانستنی های کوادکوپتر ها

 

نکته دیگری که جالب است بدانید این است که کواد کوپتر ها با توجه به اینکه در آخرین سری های خود مجهز به سنسور های عقب و جلو هستند اما نباید خیلی روی آنها حساب کرد این سنسور ها قادر به تشخیص اجسام باریک مانند سیم ها و کابل ها نیستند و ممکن است پرنده در اثر برخورد با آنها دچار نقص فنی شود.

 

از پرواز کوادکوپتر در مناطق و مکان‌هایی که پرنده‌های زیادی در آسمان پرواز درمی‌آیند خودداری کنید چون پرندگان بر حسب غریزه و برای حفاظت از خودشان به هلی شات حمله می کنند و ضررهای جبران ناپذیر به آن می‌زنند.

 

جمع بندی

 

در زمستانها که هوا سرد تر از دمای هوای معمول است لازم است قبل از اینکه از محصول استفاده کنید، کمی آن را در حالت استندبای قرار دهید و سپس باروشن کردن روتور ها اجازه دهید باتری تا جای گرم ممکن شود. این کار به دستگاه کمک می کند تا کاربری بهتر و مطمئن تری داشته باشد. مواردی که در این مقاله به شما گفته شد نکات مهم در داشتن بهترین پرواز با کوادکوپتر هستند.

با آریا آرسی در سری مقالات بعدی همراه باشید تا از ترفند ها و عملکرد های مخفی کوادکوپتر خود مطلع شوید.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)