Warning: Declaration of ElementorPro\Modules\Posts\Skins\Skin_Content_Base::register_controls(Elementor\Widget_Base $widget) should be compatible with Elementor\Controls_Stack::register_controls() in /home/hidemoir/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/post-content.php on line 17

نسل جدید کوادکوپتر ها در ارتش

5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
نسل جدید کوادکوپتر ها در ارتش

موضوع این مقاله نسل جدید کوادکوپتر ها در ارتش است اما قبل از آن باید گفت هواپیماهای بدون سرنشین که در اصطلاح دیگر به آنها وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین (پهپادها) می گویند هواپیماهایی هستند که از راه دور هدایت می شوند و در هنگام پرواز مشخص نیاز به حضور خلبان را از بین می برند.

در زندگی غیرنظامی ، هواپیماهای بدون سرنشین یک اتفاق معمول است و به سختی یک هفته می گذرد تا شما چشم خود را به یکی از آنها بکشید. در سرویس های مسلح ، انواع مختلفی از هواپیماهای بدون سرنشین نظامی استفاده می شود. این یک زمینه سریع رشد فناوری است و خواه ناخواه تأثیر آن بر جهان افزایش خواهد یافت.

هواپیماهای بدون سرنشین مجموعه ای از کاربردها را شامل می شوند: از ابزارهای سرگرمی صرف ، استفاده بیشتر از آنها در عکسبرداری هوایی و فیلم برداری ، اطلاعات ، نقشه برداری ، شناسایی ، مأموریت های نجات و هدف قرار دادن اهداف.

با این حال ، امروزه مورد توجه ما ، استفاده از آنها در عملیات های نظامی است. در حقیقت ، فناوری هواپیماهای بدون سرنشین در ارتش آغاز شده است و امروزه انواع مختلفی از هواپیماهای بدون سرنشین وجود دارد که ذهن شما را به باد می دهد. در این مقاله ، ما رئوس مطالبی از این حوزه از فناوری هواپیماهای بدون سرنشین را ارائه خواهیم داد.

از پهپادها می توان برای پروازهای خودمختار استفاده کرد ، این امر براساس برنامه های پرواز از قبل برنامه ریزی شده یا با کمک سیستم های اتوماسیون دینامیکی پیچیده تری انجام می شود.

درک نقش فزاینده سیستم های هواپیمای بدون سرنشین در حل اختلافات مهم است. همچنین ، انجام حملات پر سر و صدا برای برخی از برنامه ریزان نظامی امروزی وظیفه بسیار مهمی است.

 

روند شکل گیری کوادکوپتر ها در ارتش

 

در این مقاله تاریخچه مختصری از استفاده هواپیماهای بدون سرنشین در کاربردهای نظامی بررسی خواهد شد و روند شکل گیری کوادکوپتر ها در ارتش را با هم از نظر می گذرانیم. در این مقاله این پهپادهای نظامی بر اساس دسته بندی های مختلف از جمله بر اساس اندازه ، کاربرد و پیچیدگی آنها بررسی خواهد شد.

نام پهپاد در اصل از زنبور نر گرفته شده است که با صدای وزوز خاصی مشخص می شود. این صدا کاملا عمیق و گاهی آزار دهنده است. این می توانست یک سناریوی مشابه برای هواپیماهای بدون سرنشین اولیه باشد اما هواپیماهای بدون سرنشین امروزی تکامل یافته اند و ویژگی اصلی آنها (وزوز) اکنون به سختی قابل مشاهده است.

به همین دلیل است که صنعت ترجیح می دهد اکنون آنها را وسایل هوایی بدون سرنشین بنامد. نسل جدید کوادکوپتر ها در ارتش از جذابیت های زیادی برخوردار است که با هم میخواهیم به بررسی آن ها بپردازیم. در این سری مقالات سریالی همرا ما باشید تا روند شکل گیری کوادکوپتر ها در ارتش را با هم از نظر بگذرانیم.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)