نحوه کنترل هلی شات با گوشی

آیا چیزی از نحوه ی کنترل های شات با گوشی می دانید؟ همواره اشخاصی که به نوعی دلبستگی به پرواز دارند درجستجوی رفع نیاز خود از طریق ممکن بودند. امروزه با این افراد می توانند با خرید کوادکوپتر لذت و تجربه پرواز در آسمان را در مقیاسی کوچک تر و قابل دسترسی تر برای خود به ارمغان آورند. در این مقاله می خواهیم نحوه اتصال گوشی موبایل به دوربین کوادکوپتر را به صورت جز به جز توضیح دهید تا بتوانید در هر لحظه و در هر ارتفاعی از هر زاویه و نمایی که می‌خواهید به صورت لحظه ای دید پرنده داشته باشید.

5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
کنترل هلی شات با گوشی

دانلود اپلیکیشن دوربین هلی شات از طریق بارکد

نحوه کنترل هلی شات با گوشی چگونه است؟ قبل از هر گونه اقدامی برای پرواز و اتصال دادن گوشی و کوادکوپتر با هم باید اطمینان حاصل کنید که گوشی موبایلتان به حد کفایت شارژ دارد و باتری کوادکوپتر در در حالت ایده آل از لحاظ بازدهی شارژ است. دقت کنید که هرگونه مشکل در این دو مورد باعث نقص و خسارات بعدی میگردد.

شما از طریق بارکد ای که بر روی جعبه یا سایت ارائه دهنده محصول شما است می توانید اپلیکیشن کوادکوپتر برای اتصال دوربین به گوشی دسترسی پیدا کنید. تمامی اپلیکیشن هایی که ارائه شده است با سیستم عامل های اندروید و ios سازگار است.

اقدامات نخستی که باید انجام دهید از این قبیل است ابتدا سوکت دوربین را به هلی شات متصل کرده دوربین را در زیر هلی شات مستقر کنید. در این زمان نوبت به این می رسد که وای فای گوشی خود را روشن کنید و به وای فای شبکه دوربین متصل کنید.

 

اپلیکیشن

 

پس از انجام این مورد دیگر تنها چیزی که می‌خواهید آماده است و شما می توانید از طریق اپلیکیشن اقدام به ضبط تصویر و ویدیو از طریق دوربین هلی شات کنید.

بالا بردن کیفیت تصویر دوربین هلی شات در گوشی

جدا از اینکه ما مهم است که محصولی که خریداری کردید از چه توانی برای گرفتن تصاویر با کیفیت برخوردار است اما این همه داستان نیست و شما باید به مهارت های عکاسی و شناخت زوایا و نور آشنا شوید که این هم با مدتی عکس برداری و آزمون و خطا در شما به وجود می آید.

مهمترین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که ابتدا به کنترل پهپاد تسلط کافی پیدا کنید و سپس سعی کنید با اتصال دوربین به هلی شات اقدام به ضبط تصاویر ویدیو ها کنید.

در اینجا یک ترفند بسیار ساده و پیش پا افتاده اما بسیار بسیار کلیدی را به شما می گوییم حرفه ای ترین عکاس ها هم نیز ممکن است ان را فراموش کنند. این ترفند چیزی نیست جز تمیز کردن لنز گوشی قبل از عکس برداری که بسیار حیاتی است.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)