مسابقات سراسری ماشین های کنترلی

شاید تا به حال به ماشین های کنترلی به دید یک اسباب بازی برای کودکان و نوجوانان نگاه می کردید یا در بهترین حالت آن را یک وسیله سرگرمی برای اوقات فراغت تصور می کردید حال آنکه اینگونه نیست در دنیا و در کشورهای پیشرفته مسابقات سراسری بین ماشین های کنترلی در قالب ماشین های الکتریکی ماشین های سوختی و ماشین های کوهستان برگزار می شود. در کشور خودمان هم در چندین دوره در مقیاس بسیار کوچک تر این رویدادها را داشتیم. دمای مسابقات به چه صورت است؟ با ما در این مقاله همراه باشید.
5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
مسابقات سراسری ماشین های کنترلی

مسابقات سراسری ماشین کنترلی در دنیا

 

سازمان ملی اتومبیل های کنترلی (NORRCA) واقع شده در آمریکای شمالی همه روزه مسابقات سراسری جهانی در تورنومنت های متنوع در گروه های مختلف برگزار می کند.  این سازمان که از سال ۱۹۴۰ شروع به فعالیت کرده و برخلاف ه تصور ما سابقه‌ی بلندمدت در برگزاری مسابقات حرفه ای دارد می کوشد تا خود را به عنوان یک ورزش حرفه ای با کلاس جهانی به دوستداران خود معرفی میکند.

 

این مسابقات از پیچیدگی و حساسیت های بالایی برخوردار است و سطح تکنولوژی و تخصص و دانش به کار رفته در آن ها هر روز مورد تغییر و دگرگونی قرار می گیرد تا هر چه بهتر و حرفه ای تر این مسابقات و برندهای شرکت کننده در آن ها به رویارویی و رقابت با یکدیگر بپردازند. با اندکی جستجو در اینترنت ماشین های فوق حرفه ای شرکت کننده در این مسابقات و برندهای تولیدی آنها و همچنین شبکه های تلویزیونی پوشش دهنده مسابقات آشنا می شوید.

 

مسابقات سراسری ماشین کنترلی در تهران

 

فرهنگسراهای تهران که زیر نظر مجموعه شهرداری هستند در سال‌های اخیر رویدادهای تحت عنوان مسابقات سراسری ماشین کنترلی در تهران برگزار کردند که با استقبال خیلی خوبی از طرف مردم روبرو شد شرکت کنندگان در گروه های سنی مختلف بر حسب تقسیم‌بندی‌های که تحت عنوان ماشین های شرکت کننده انجام می شد به رقابت با یکدیگر پرداختند و نفرات برتر جوایز نفیسی از شهرداری تهران دریافت کردند اما این مسابقات دوام چندانی نداشت و به دلیل نداشتن برنامه ریزی دقیق و مناسب، شور و هیجان و استقبال قبل خود را از دست داد.

 

فروشگاه آنلاین آریا آرسی در آینده نه چندان دور برنامه ریزی یک رویداد مسابقات ماشین کنترلی در تهران  و با شرکت تمامی گروه های
سنی در دستور کار خود قرار داده است.
سری مقالات فروشگاه آنلاین آریا آرسی را دنبال کنید تا از ریز اطلاعات و جزئیات آن با خبر شوید.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)