فیلم های آموزشی برند MJX

برند mjx

فیلم های آموزشی برند MJX

بعد از مشاهده ی فیلم های آموزشی برند MJX

کمی بیشتر درباره ی برند mjx بدانیم

شرکت فناوری نوآورانه گوانگدونگ Meijiaxin ، با مسئولیت محدود (MJX) یک شرکت فناوری پیشرفته است که در تحقیق و توسعه ، تولید و فروش هواپیماهای بدون سرنشین RC / کوادکوپتر متمرکز است.

تا کنون ، MJX صاحب یک تیم مهندسی حرفه ای در سطح جهانی است که مجهز به تخصص مهندسی پیشرفته در منطقه هواپیماهای بدون سرنشین RC و داشتن نگرانی عمیق از تقاضای عمدی در بازار است. پس از سالها انباشت فناوری ، MJX اکنون در تجربه کنترل کنترل پرواز هواپیماهای بدون سرنشین RC ، انتقال تصویر ، سیستم قدرت و سیستم موقعیت یابی GPS غنی است.

استاندارد های برند mjx

 

ایمان “رویای” قدرت انگیزه رشد شرکت است. MJX همواره متعهد به ساختن محصول خلاقانه و سرگرمی بوده است که هدف آن ارائه تجربه سرگرمی باورنکردنی و جدید برای مصرف کنندگان در سراسر جهان است.

 

با روحیه “نوآوری و کیفیت” و مأموریت ایجاد “شور و شادی” برای سیاره آبی ، MJX همواره در تلاش برای توسعه ، تولید و فروش مطمئن ترین و ایمن ترین محصول فناوری است. هر محصولی به خوبی طراحی شده و از فناوری نوآورانه استفاده شده است. مصرف کنندگان می توانند از احساس شور ، شاد و ایمنی که فن آوری MJX R / C به ارمغان می آورد ، لذت ببرند.

 

این شرکت اصرار دارد تا بازار محور باشد ، در مورد مشتری به عنوان مرکز ، طبق عملکرد و مدیریت استاندارد بین المللی ، به شدت از سیستم مدیریت کیفیت ISO9001: 2008 پیروی می کند ، از مبدا توجه جدی به مدیریت کیفیت محصول ، توجه به آموزش و مربیگری را دارد. در مورد بهبود فروشندگان ، و بررسی منظم به آنها اطمینان حاصل كنید كه كیفیت محصول تأمینكنندگان مطابق با شرایط شركت است.

 

فرآیند ورودی و بازرسی نهایی را راه اندازی کنید و یک آزمایشگاه ویژه برای آزمایش راه اندازی کنید. تقویت نظارت بر کیفیت محصول در سه لینک: ورودی مواد ، فرایند تولید و محصول نهایی؛ تمام محصولات اسباب بازی تمام شده مشمول سیستم بازرسی 100 درصدی هستند و محصولات به هیچ وجه وارد بازار نمی شوند.

برند mjx

کیفیت محصولات ما مطابق با استاندارد ایمنی اسباب بازی های اروپایی EN71Europian ، استاندارد اسباب بازی ASTM-F963 US ، استاندارد ایمنی اسباب بازی ISO8124 ، استاندارد ایمنی اسباب بازی ، GB6675-2003 ملی Safety SafetyTetical Code و ایمنی اسباب بازیهای برقی.

فروشگاه آنلاین آریا آرسی ارائه دهنده بهترین محصولات سگرمی الکترونیکی ایران در خدمت شما مشتریان عزیز است.

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *