فیلم های آموزشی برند DJI

فیلم های آموزشی برند dji از اهمیت بالایی برخوردار است و حتما توصیه میشود قبل از استفاده از این محصول این ویدیو ها را کامل مشاهده کنید.
5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
برند dji

فیلم های آموزشی برند DJI

کمی بیشتر درباره ی برند dji

در کنار فیلم های آموزشی برند DJI این مقاله را براتان جمع آوری کردیم تا کمی بیشتر با کمپانی DJI آشنا شوید. لطفا ما را همراهی کنید.خلاقیت در قلب هر رویا قرار دارد. هر ایده ، هر جهش پیشگامانه ای که دنیای ما را تغییر می دهد با دید خالقان با استعداد شروع می شود. در DJI ، ما به این سازندگان ابزارهایی را که برای زنده ماندن ایده هایشان نیاز دارند ، می دهیم.

سکوهای ما به آنها این امکان را می دهند که تصاویری را حذف کنند که زمانی دور از دسترس بودند. سیستم های تثبیت کننده پرواز و دوربین ما تعویض مکان و حرکت دوربین را تعریف می کنند. عکس ها و فیلم های شگفت انگیز ، خاطرات شخصی ارزشمند و تصاویر حرفه ای رده بالا هر روز در هر گوشه دنیا با استفاده از محصولات DJI ضبط می شود.

ما این کار را از طریق یک تعهد بی نظیر به تحقیق و توسعه ، فرهنگ نوآوری و کنجکاوی مداوم و تمرکز بر روی تبدیل فناوری پیچیده به دستگاههای با کاربرد آسان انجام می دهیم. محصولات ما با تکیه بر اخلاق “شکل زیر عملکرد را دنبال می کنند” ، فناوری پیشرفته را با طرح های پویا ترکیب می کنند.

برند dji

DJI که مقر آن در شنژن است و به طور گسترده ای دره سیلیکون چین مورد توجه قرار گرفته است ، از دسترسی مستقیم به تأمین کنندگان ، مواد اولیه و استخر جوان و خلاق استعداد لازم برای موفقیت پایدار بهره مند می شود. با استفاده از این منابع ، ما از یک دفتر کوچک واحد در سال 2006 به یک نیروی کار جهانی تبدیل شده ایم. هم اکنون دفاتر ما در ایالات متحده ، آلمان ، هلند ، ژاپن ، کره جنوبی ، پکن ، شانگهای و هنگ کنگ یافت می شود.

DJI به عنوان یک شرکت خصوصی و دارای بهره برداری ، روی دیدگاه خودمان تمرکز دارد ، از برنامه های خلاق ، تجاری و غیرانتفاعی فناوری ما حمایت می کند. امروزه محصولات DJI در حال تعریف دوباره صنایع هستند. متخصصان فیلم سازی ، کشاورزی ، حفاظت ، جستجوی و نجات ، زیرساخت های انرژی و اعتماد بیشتر به DJI برای ایجاد دیدگاه های جدید در کار خود و کمک به آنها در انجام نکات ایمن تر ، سریعتر و با بهره وری بیشتر از گذشته.

تأسیس و تولید محصولات نوآورانه DJI با خیال راحت و با مسئولیت پذیری ، شرکت تابعه کاملاً متعلق به ما شنژن داجیانگ بایوانگ شرکت فناوری ، آموزشی ویبولیتین یک مرکز تولید پیشرفته و پیشرفته است که در زمینه وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین تخصص دارد.

در سال 2016 ، داجیانگ بایوانگ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 را تصویب کرد و در سال 2017 گواهینامه سیستم مدیریت محیط زیست SGS ISO 14001: 2015 را تصویب کرد.

همین حالا با مشاورین فروشگاه آنلاین آریا آرسی تماس بگیرید تا از مشاوره و خدمات رایگان ما بهره مند شوید.

 

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)