فروش اقساط کوادکوپتر

اگر شما هم قصد خرید کوادکوپتر را داشته باشید قطعا به سایت ها و فروشگاه هایی برخورده اید که مدعی اند که کوادکوپتر و وسائل سرگرمی این  چنینی را به قیمتی مناسب و بدون بهره و در کمال تعجب به صورت اقساط عرضه می کنند. آیا شما اقدام به چنین خریدی از فروشگاهی که این ادعا را میکند، می کنید؟ در این مقاله قصد داریم با هم نگاهی کلی و گذرا به سیستم این فروشگاه های اینترنتی و یا سنتی بیاندازیم و از روند کاری آن ها مطلع باشیم. پس با ما باشید.

5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
فروش اقساط کوادکوپتر

نمایندگی فروش کوادکوپتر اقساطی

 

آیا فروش اقساط کوادکوپتر یک کلاه برداری است؟ نمایندگی فروش کوادکوپتر اقساطی از عناوین و القابی است که سودجویان و برخی فروشگاه ها به خود دادند تا بتوانند مشتریان بیشتری جذب کنند و سر و صدای زیادی به راه بیاندازند.

 

اما واقعا این چنین فروشی با ادعای این که این عرضه بدون احتساب بهره است امکان پذیر است؟ جواب برای اقساط کوادکوپتر قطعا خیر است. به چند دلیل که قصد داریم آن ها را برای شما شرح دهیم و از این راز پرده برداریم.

اولین نکته ای که باید به آن توجه است این است که کشور عزیز ما به دلیل مسائل سیاسی و روابط بین المللی دچار محدودیت های زیادی است و هیچ نمایندگی رسمی از هیچ برند خارجی ای در ایران وجود ندارد این بدان معناست که اگر شرکت، فروشگاه یا سایت اینترنتی ادعای نمایندگی رسیمی و معتبر داشت می توانید به صلاحیت آن شک کنید و خیلی زود دریاره درستی آن قضاوت کنید.

 

لازم به ذکر است که عنوان نمایندگی رسمی چیزی است که گروه مشتریان بزرگ ما به فروشگاه آنلاین آریا آرسی دادند و این فروشگاه خود به هیچ عنوان چنین ادعایی را نداشته است. این مقاله را دنبال کنید تا دلیل مهم دیگری را نیز به شما بگوییم تا از آن مطلع شوید.

 

نحوه ی قیمت گذاری کوادکوپتر در فروش اقساطی

 

با این بازار پر تلاطمی که داریم و هر روز شاهد نوسانات بازار ارز هستیم و روزی نیست که روابط بین المللی ما شاهاد تنش نشود چطور میتوان قیمت ثابتی را بدون هیچ گونه بهره برای یک محصول اورجینال وارداتی در نظر گرفت وآن را در طولانی مدت به صورت اقساط به مشتریان عرضه کرد؟

نحوه ی قیمت گذاری کوادکوپتر در فروش اقساط کوادکوپتر چیست؟

 

حالا که شما هم آگاهی نسبی ای در زمینه پیدا کردید حقیقتی که در پایان باید از آن مطلع شوید این است که این فروشگاه ها اقدام به عرضه ی اجناس فیک با درجه ی کیفی خیلی پایین میکنند و در قیمت گذاری قیمت محصولات اورجینال را برای آن در نظر میگیرند.

در نتیجه حاشیه سود خیلی بالایی برای خود به وجود می آورند و در همین ابتدا سود هنگفتی را برای خود در نظر میگیرند.

 

حالا با تبلیغات و وعده هایی که در خصوص فروش اقساط کوادکوپتر به مشتریان می دهند با حجم بالایی از فروش رو به رو می شوند که چند ماهی صبر برای تسویه کامل ارزش این سود را برایشان دارد.

 

شما بهترینید و لیاقت بهترین ها را دارید پس لطفا کالای اورجینال و اصل تهیه کنید تا درگیر عواقب بعدی آن نشوید و فروش اقساط کوادکوپتر را جدی نگیرید.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)