راهکار هایی برای افزایش عمر باتری کوادکوپتر

راهکار هایی برای افزایش عمر باتری کوادکوپتر چه هستند؟ اگر می خواهید از محصولی که خریداری می کنید به بهترین شکل ممکن استفاده کنید پس لازم است راهکار هایی برای افزایش عمر باتری بدانید و به آن ها عمل کنید تا نتیجه آن پروازی مظلوب و با کیفیت و کوادکوپتری با طول عمر بالا باشد تا دیگر درگیر هزینه های تعمیر و یا خرید کوادکوپتری دیگر نشوید.

5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

چرا نگهداری باتری هلی شات مهم است

 

آیا واقعا راهکار هایی برای افزایش عمر باتری کوادکوپتر مفید هستند؟ هر هلی شات بسته به مشخصات محصولی ای که کمپانی آن ارائه می کند قادر است در محدوده زمانی مشخصی اقدام به پرواز کند و تصویر برداری داشته باشد.

گاهی کاربرانی که اطلاعاتی در راستای حفظ و نگهداشت محصول ندارند گمان می کنند هر گونه کاهش کیفیت و نقص و خرابی از کم کاری های کمپانی یا پایین بودن درجه کیفی محصولشان است این در حالی است که داشتن اندکی اطلاعات در زمینه راهکار هایی برای افزایش عمر باتری کوادکوپتر می توانند کمک کننده باشند.

 

پس در پاسخ به اینکه چرا نگهداری باتری هلی شات مهم است باید اینگونه پاسخ داد که چون دستگاه را نمیتوانید در دراز مدت داشته باشید و از آن لذت ببرید و با توجه به نرخ بالایی که معمولا این محصولات دارند خود ضرر بزرگی است و در ادامه در همان تایم مصرفی که قصد دارید از هلی شات استفاده کنید اون طور که باید و شاید شما را راضی نگه نمیدارد.

 

عواملی که بر عمر باتری پهباد اثر می گذارند

 

عواملی که بر عمر باتری پهباد تاثیر میگذارند بسیار متعدد و متنوع هستند اما ما اینجا قصد داریم به شرح برخی از آن ها بپردازیم. این عامل ها عبارتند از گنجایش باتری پهباد، جو آب و هوایی که محصول در آن نگهداری می شود و سایز باتری پهباد که باید به این نکات بیش تر از بقیه توجه کرد و اهمیت داد.

 

مشخصات نگهداشت شارژ و باتری با فاکتور mAH مشخص می شود که هر چقدر این میزان بالاتر باشد دستگاه و باتری قادر به ذخیره انرژی بیشتری هستند پس قبل از خرید حتما به این ایتم در مشخصات محصول دقت کنید. جو آب و هوایی بارانی و مرطوب برای کوادکوپتر و باتری حکم سم را دارد پس خواهشا سعی کنید در این شرایط از آن استفاده نکنید و دستگاه را در جای خشک با دمای مناسب نگه دارید.

 

سایز باتری پهباد

 

به صورت کلی و با در نظر گرفتن مدل و سری یکسان باتری ها هر چقدر که سایز یک باتری بزرگتر باشد باید اینگونه نتیجه گرفت که باتری قوی تر و دارای ظرفیت گنجایش بیش تری است اما این قضیه باعث بیشتر شدن وزن کوادکوپتر می شود که به هیچ وجه قابل توجیه نیست و باید آن را در نظر داشت.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)