دوال کوپتر چیست

در مقالات گذشته از سینگل کوپتر ها و کوادکوپترها صحبت به میان آمد و بهبررسی جوانب مزایا و معایب هر کدام از آنها به صورت مفصل و با جزئیات دقیق پرداختیم. حال نوبت به یکی دیگر از اعضای این خانواده بزرگ می‌رسد که شاید مانند سینگل کوپتر ها زیاد صحبت از آنها در صنایع و این حوزه و در بین دوستداران و هواداران نباشد اما در گذشته برندها تمرکزی بر روی آن داشتند و سعی می کردند تا این مدل را به تولید انبوه برسانند. بیایید با محصول بیشتر آشنا شویم.

5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

نحوه ی کار دوال کوپتر

محصولی که بالا از آن صحبت به میان آورد چیزی نیست جز دوال کوپتر یا همان دو موتوره که می خواهیم با این محصول آشنا شویم. دوال که به معنی دو می باشد و استفاده آن در این واژه  معنی ۲ موتوره را به ما می رساند. البته این محصول نام های دیگری هم دارد و در بین آشنایان و طرفداران با نام بی کوپتر نیز شناخته می شود.

 

این محصول به کمک دو ملخ خود نیروی پیشرانه ای برای بلند شدن از زمین را تامین میکند و با توجه به تیغه هایی که در پشت محصول طراحی شده است به جهت های مختلف در طرفین هدایت و منتقل و در نهایت به بهترین شکل کنترل می شود.

 

بر خلاف سینگل کوپتر ها در این شاخه و رده محصولی حداقلی که باید برای قرار گرفتن در خانواده مولتی روترها داشت را مشاهده می کنید که همان دو موتوره بودن محصول است زیر مولتی به معنای بیشتر از یک است و سینگل کوپتر ها کمی با ابهام در خانواده مولتی روترها قرار میگیرند. دوال کوپتر ها در بخش بندی و شاخه بندی خانواده مولتی روترها در جایگاه دوم قرار می گیرند که این جایگاه بعد از سینگل کوپترها است.

نمایندگی دوال کوپتر در تهران

با اینکه این محصول بسیار کم است و به ندرت تولید می شود و حتی می توان به نوعی گفت که به تولید انبوه نرسیده است فروشگاه آنلاین آریا آرسی با توجه به نفوذی که در دنیای مولتی روترها دارد اگر شما خواهان این باشید که محصولی متمایز و کمتر دیده شده را داشته باشید و از کاربری آن بیشترین لذت را ببرید با قیمتی مناسب از برندهای معتبر دنیا به شما عرضه می کند تا حس ناب و زیبای محصول منحصر به فرد که به نوعی می توان گفت تنها در اختیار شماست را داشته باشید و از آن لذت ببرید.

 

بهتر است قبل از خرید با ما تماس بگیرید تا اطلاعاتی مفید، تخصصی و رایگان را در اختیار شما قرار دهیم تا به این صورت به مشتریان و دوستداران این سرگرمی ادای دین کرده باشیم.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)