حفظ ارتفاع خودکار هلی شات

حفظ ارتفاع خودکار هلی شات چیست؟ اگر شما دفترچه راهنمای کوادکوپتر تان را مطالعه کرده باشید و یا به صحبت های افرادی که صاحب کوادکوپتر هستند گوش داده باشید حتماً قابلیت حفظ ارتفاع خودکار هلی شات به گوشتان خورده است. قابلیت حفظ ارتفاع خودکار هلی شات به زبان ساده مانند کارایی است که یک واکر برای یک فرد سالخورده و تا توان دارد. پس حتماً برای افرادی که مبتدی و تازه کار هستند استفاده از این قابلیت و امکان برای تجربه ای لذت بخش تر و حفظ سلامت کواد کوپتر توصیه می شود.

5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

مزایا و معایب حفظ ارتفاع خودکار هلی شات

همانطور که قبل تر به صورت خلاصه گفتیم حفظ ارتفاع خودکار هلی شات کمک به افراد مبتدی و تازه کار در حفظ و کنترل کوادکوپتر به بهترین شکل و ایمن ترین حالت است تا از آسیب به دیگران و دستگاه جلوگیری شود.

 

اما این قابلیت معایبی هم دارد که مهمترین آن این است که زمانی که شما از این قابلیت استفاده می کنید دستگاه مدام در حال کم و زیاد کردن انرژی ملخ ها است تا بتواند در ارتفاع مشخص و معینی پرواز کند که این امر سبب می شود باتری دستگاه خیلی سریع تر از حالت معمول و پیش بینی شده برای او شارژدهی خود را از دست بدهد.

قابلیتی برای همه کوادکوپترها

با توجه به کلید بودن قابلیت حفظ  ارتفاع خودکار و سادگی فرآیندی که در فناوری آن گنجانده شده است شما می توانید تقریبا در مشخصات و امکانات تمام کوادکوپتر ها ردپایی از آن ببینید و دیگر یک ارزش افزوده و وجه تمایز برای محصولات گران تر محسوب می شود و به نوعی جزیی از طراحی کوادکوپتر ها شده است پس به دنیای کوادکوپترهایی با قابلیت حفظ ارتفاع خودکار خوش آمدید.

فروشگاه آنلاین آریا آرسی نیز در سبد محصولاتی که برای مشتریان از انواع و اقسام برندهای معتبر تهیه کرده است کمال دقت را داشته تا تمام محصولاتش برای حفظ استراحتی و آسودگی کاربران به این قابلیت مجهز باشند.

ذکر این نکته ضروری است که فشار هوا نقش بسیار تاثیرگذاری در اندازه گیری و تشخیص ارتفاع از سوی این قابلیت دارد پس اگر در شرایط و جو محیطی ای هستید که در آن فشار هوا ثابت نیست و وضعیت نامطلوبی دارد باید این نکته را بدانید که این قابلیت دیگر به درستی و خوبی عمل نمی کند در چنین شرایطی به طور کلی بهتر است که این قابلیت را فراموش کنید و به کنترل دستی و مهارت شخصی خود اکتفا کنید یا این که به طور کلی از پرواز پهباد منصرف شوید.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)