تفاوت کوادکوپتر و هگزاکوپتر

برخلاف کوادکوپترها که بیشتری با آن آشنایی دارند و هر روزه از آنها لذت می برند هگزا کوپتر ها کمتر همه گیر هستند و مردم کمتر در سراسر دنیا با آن آشنایی دارند. تفاوت کواد کوپتر با هگزاکوپتر در چیست؟ این مقاله را دنبال کنید تا با هم به بررسی هگزاکوپتر بپردازیم.

5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
تفاوت هگزاکوپتر با کوادکوپتر

 

 

بدون شک اصلی‌ ترین تفاوت کوادکوپتر و هگزاکوپتر در ظاهر آنهاست اما ما می خواهیم به بررسی دقیق و جامع  این دو و مقایسه تمام جوانب بپردازیم. همان طور که از اسم هگزاکوپتر پیداست این مولتی روتر برخلاف کوادکوپتر که دارای چهار موتور است به شش موتور مجزا مجهز است.

 

در کوادکوپتر ها موتورها با زاویه ۹۰ درجه نسبت به هم قرار گرفته بودند اما در هگزا کوپتر ها این گونه نیست و به دلیل تعداد موتورهای بیشتر و فاصله کمتر آنها با یکدیگر آنها در زاویه ۶۰ درجه نسبت به هم قرار گرفته اند که این امر مزایا و ارزش های زیادی را به وجود می آورد. به لطف داشتن ۶ موتور در هوا حتی با وجود های بادهای پرسرعت از پایداری خیلی خوبی برخوردارند و نه تنها نسبت به کوادکوپترها موتور هایی ساکت تر دارند بلکه بسیار قدرتمندتر نیز هستند.

 

دقت در هگزاکوپترها بسیار بالاست و دارای توان باربری بسیار بالاتری هستند و این ها تنها قسمتی از تفاوت کوادکوپتر و هگزاکوپتر است در نتیجه اگر برای کاربرد تفریحی و سرگرمی می خواهید اقدام به خرید این محصول بکنید و شما یک کاربر نیمه حرفه ای و یا مبتدی هستید خرید این محصول به شما پیشنهاد نمی شود. هلی شات ها هنگام خرابی یک موتور سقوط می کنند اما هگزاکوپتر ها با کمک ۶ موتور پر قدرت خود حتی با خرابی یکی از آنها باز هم با اطمینان و پرقدرت به پرواز خود ادامه می‌دهند.

 

بهترین هگزاکوپتر

 

اینکه بهترین هگزا کوپتر کدام است و چه معیارها و ملاک هایی باید در این محصول بررسی شود نیاز به اطلاعات تخصصی و به جزئیات زیادی دارد. پیشنهاد ما به شما این است اگر قصد خرید بهترین هگزاکوپتر را دارید و یا صرفاً درباره آن کنجکاو هستید با تیم پشتیبانی و مشاوران فروشگاه آنلاین آریا آرسی در تماس باشید تا از مشاوره رایگان در هر مرحله از خرید خود بهره مند گردید و بتواند بهترین محصول را از معتبرترین مکان با بیشترین خدمات خریداری کنید.

 

قیمت هگزاکوپتر

 

قیمت هگزاکوپتر در سراسر دنیا و با توجه به حساسیت های و فناوری های بیشتری که در آن استفاده شده نسبت به پهباد ها دچار یک تصاعد قیمتی می شود و اختلاف چشم گیری دارد. در ایران نیز با در نظر گرفتن این استراتژی جهانی در قیمت گذاری این محصول و نیز تحریم ها و محدودیت ها قیمتی بسیار بالا پیدا می کند که هر کسی از عهده ی خرید آن بر نمی آید. قیمت هگزاکوپتر عاملی است که قبل از خرید حتما باید آن را در نظر داشته باشید.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)