Warning: Declaration of ElementorPro\Modules\Posts\Skins\Skin_Content_Base::register_controls(Elementor\Widget_Base $widget) should be compatible with Elementor\Controls_Stack::register_controls() in /home/hidemoir/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/post-content.php on line 17

تاریخچه دوربین ورزشی

در این مقاله قصد داریم تاریخچه دوربین ورزشی را با هم مرور کنیم پس با ما باشید تا هر چه بیشتر و بهتر بتوانیم این کار را در کنار هم انجام دهیم و اطلاعات خوب و ارزنده ای را به شما منتقل کنیم.
5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
تاریخچه دوربین ورزشی

تعیین دقیق اینکه چه کسی ، کجا و چه زمانی اولین دوربین اکشن را ایجاد کرده غیرممکن است اما تاریخچه دوربین ورزشی مستنداتی دارد که بررسی آن ها خالی از لطف نیست.

حتی اگر تلاش های اولیه برای گرفتن فیلم از دید اول شخص با دوربین متصل به کلاه ایمنی در دهه 1960 انجام شد ، همه این اقدامات توسط نوآوران در صنایع مختلف برای نیازهای یکپارچه بود تاریخچه دوربین ورزشی هم این را تایید می کند.

اولین دوربین اکشن موجود در بازار توسط Woodman Labs (که بعداً به GoPro تبدیل شد) در سال 2004 معرفی شد و هزینه آن 20 دلار بودجه بود. دوربینی که GoPro یک دهه پیش ساخته بود ، از 20 دلار آنالوگ در یک قاب ضد آب تا دستگاهی که لازم است در صنعت فیلم سازی استفاده شود ، فاصله زیادی داشت.

دوربین های اکشن که ما از آنها استفاده می کنیم در طی چند سال گذشته به طور قابل توجهی بهبود یافته است. اما مدتها قبل از POV 4K ، WiFi ، میدان دید گسترده ، برنامه های تلفن همراه و دیگر زنگ ها و سوت های زیبا ، خلاقانی که بخاطر داستان سرایی شما را مجبور به فشار دادن می کند ، باید در ضبط فیلم با دوربینی که به آنها ادامه می دهد به طرق انواع بسته شده بود را ضبط كرد.

انقلاب دوربین های ورزشی

برای درک بهتر ، تکامل دوربین اکشن را به سه قسمت تقسیم می کنم. تا بهتر بتوانیم انقلاب دوربین های ورزشی را بررسی و درک کنیم.

دوربین های اقدام اولیه 1960-1990
2002-2012 GoPro Era
ارسال GoPro Era
دلیل دسته بندی مانند این ساده است. نمی توان از تأثیر GoPro در بازاریابی و تجاری سازی دوربین های کلاه ایمنی پیشی گرفت. مدل تجاری آن ، دوربین های اکشن را در دسترس یک بیلی پایین خیابان قرار داده است.

پیش از این ، ورزشکاران ، بازیگران و فضانوردان همه چیزهایی داشتند که می توان آنها را به عنوان دوربین دید در نظر گرفت ، بنابراین نمی توان تأثیر آنها را نادیده گرفت و در انقلاب دوربین های ورزشی در نظر نگرفت.

در اینجا برخی از حقایق ذکر شده است:

دهه ها قبل از اینکه بنیانگذار GoPro این کار را انجام دهد ، مردم سعی کردند راهی برای دوربینی پیدا کنند که بتواند از دید اول شخص فیلم ضبط کند پس تاریخچه دوربین ورزشی به گذسته های دوری بر می گردد.
GoPro اولین دوربین اکشن را ایجاد نکرد اما تأثیر خارق العاده ای در پیشرفت آن داشت.
امروزه مارک های باورنکردنی از مارک های مختلفی وجود دارد که همگی سعی در برجسته سازی از بین جمعیت و نوآوری و رشد دوربین های اکشن مانند هرگز قبل دارند.

دوربین های اقدام اولیه
مدت ها قبل از ایجاد اولین دوربین ، سازندگان فیلم از تکنیک های مختلفی برای جلب توجه بینندگان و جرقه تخیل آنها استفاده می کردند. در چنین روندی ، آنها سعی کردند تا با روش های مختلف ، جالب و غیرمعمول فیلم ها و عکس های خود را به یک سطح کاملا جدید برسانند.

دقیقاً تعیین اینکه چه کسی اولین “مفهوم دوربین اکشن” را به کار برد بسیار دشوار است ، اما در اینجا لیستی از افرادی که سعی کردند از جمعیت متمایز شوند و انواع مختلفی از فیلم ها – فیلم های اکشن – را تولید کردند ، آورده شده است.

باب سینکلر یک چترباز بود (همانطور که همکاران خدا او را با چتر نجات صدا می زدند) و یکی از اعضای خدمه مسئول ضبط برنامه Ripcord که از سال 1961 تا 1963 پخش شد. Ripcord به مدت دو فصل (76 قسمت) با پرش شدید آسمان روی آنتن بود که طبق نمایش فیلم به صورت زنده فیلمبرداری شده است.

در آن زمان آقای باب سینکلر ، نبوغ ابتکاری همانطور که بود ، سعی کرد راهی برای واقعی تر و افراطی ترین فیلم ها پیدا کند. او می خواست احساسات افرادی را که این نمایش را تماشا می کنند برانگیزد. آنها باید از تماشای فیلم ها احساس کنند که خودشان مانند چترباز هستند.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)