بهترین اکشن کمراهای دنیا در سال 2020

اگر شما هم مانند دیگر دوستداران به دنبال بهترین اکشن کمراهای دنیا در سال 2020 هستید پیشنهاد ما به شما این است که با خواندنم این مقاله و کمی جست و جو در دیگر مقالات ما بتوانید بهترین گزینه را در لیست بهترین اکشن کمراهای دنیا در سال 2020 پیدا کنید.
5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
2020

بهترین اکشن کمراهای دنیا در سال 2020 ویدئوهای 4K تثبیت شده ، سنسورهای فعالیت ، صفحه نمایش جلوی ویرایش خودکار و موارد دیگر را ارائه دهند

 

بهترین اکشن کمرا در سال 2020

 

اگر بهترین دوربین اکشن را می خواهید ، برای انتخاب خودتان را خسته می کنید. اکثر مردم به سادگی به دنبال بهترین GoPro می روند ، اما گزینه های زیادی وجود دارد که ارزان تر و هوشمندانه تر هستند یا کیفیت بهتری دارند (اما این سه مورد نیست ، به همین دلیل است که GoPro هنوز در صدر قرار دارد).

 

آریا آرسی

 

اکنون بهترین دوربین اکشن را GoPro HERO8 Black می دانیم. فیلم ای این دوربین در ویدئوهای 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه ، ضد آب تا 10 متر بدون کیس ضد آب است و اکنون یک سیستم نصب داخلی (و همچنین برخی لوازم جانبی اختیاری بسیار هوشمندانه) ارائه می دهد. اما ورود اولین دوربین اکشن DJI با نام Osmo Action به این معنی است که GoPro اکنون یک رقیب قابل توجه و بسیار قابل احترام در بازار اکشن دارد.

 

 بهترین اکشن کمراهای دنیا در سال 2020

 

در نهایت ، انتخاب بهترین دوربین با اکشن بسیار وابسته به چیزی است که شما قصد استفاده از آن را دارید. آیا به ضد آب بودن ، ضد ضربه بودن ، حرکت آهسته ، صفحه جلویی یا انعطاف پذیری نهایی نیاز دارید؟ ارزش آن را دارد تا کمی با این همه دوربین های مختلف اقدام و آنچه که ارائه می دهند ، آشنا شوید.

ممکن است یک دوربین اکشن به خودی خود تا 30 متر ضد آب باشد ، یا یک دوربین که به قاب احتیاج دارد ، یا در واقع یک دوربین اکشن است که به اندازه زیادی مقاومت در برابر آب ندارد اما می توانید بدون شکستن یک فشار شدید را تجربه کنید. شاید عملکرد بی سیم برای شما مهمتر باشد ، یا به یک دوربین تعلق می گیرد که بتوانید از طریق تلفن خود با استفاده از یک برنامه بصری کنترل کنید؟

 

 بهترین اکشن کمراهای دنیا در سال 2020

 

فقط به همین دلیل شما آگاه هستید ، ما همچنین راهنمایی هایی برای بهترین دوربین ها برای استفاده از مقالات داریم. شما ممکن است بخواهید در حالی که اینجا هستید ، به لیست بهترین دوربینهای زیر آب نگاهی بیندازید.

در این مقاله هم اکنون بهترین گزینه های دوربین های اکشن را با هم جمع کرده ایم – و همچنین می توانیم برخی از بهترین لوازم جانبی GoPro را در آنجا نیز به شما نشان دهید.

 

فروشگاه آنلاین آریا آرسی قصد دارد با این سری مقالات سریالی بهترین اکشن کمراهای دنیا در سال 2020 شما را با این دنیای جذاب بیشتر آشنا کند.

Sony RX0 Mark II و Garmin VIRB XE از دیگر گرینه های جذاب این مقاله هستند که خواندن مقالات آن ها خالی از لطف نیست.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)