Warning: Declaration of ElementorPro\Modules\Posts\Skins\Skin_Content_Base::register_controls(Elementor\Widget_Base $widget) should be compatible with Elementor\Controls_Stack::register_controls() in /home/hidemoir/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/post-content.php on line 17

اکشن کمرا Olfi One.Five Black

اکشن کمرا Olfi One.Five Black یکی از انتخاب های هر مشتری است و همواره در لیست اکشن کمراهای برتر وجود دارد پس دانستن اطلاعاتی درباره اکشن کمرا Olfi One.Five Black خالی از لطف نیست.
5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
اکشن کمرا Olfi One.Five Black

یک دوربین اکشن با ارزش و به ویژه برای دوچرخه سواران مناسب است.

اکشن کمرا Olfi One.Five Black یک تجدید خفیف از Olfi One.Five است و دقیقاً چرخ را دوباره اختراع نمی کند ، اما هنوز هم ضبط 4K خود را با نرخ فریم 24p در صدر انجام می دهد.

اما نکته ای است که در این دوربین ورزشی به خوبی دیده می شود و توانسته است از پس آن به خوبی بربیاید و آن قیمت جذاب و منصفانه ای است که این محصول به خود ارائه داده است.

 

دوربین ورزشی Olfi One.Five Black

 

قیمت دوربین ورزشی Olfi One.Five Black

این قیمت جذاب اکشن کمرا Olfi One.Five Black را به یک پیشنهاد قانع کننده برای کسانی که نمی خواهند پول GoPro را برای یک دوربین اکشن پرداخت کنند ، تبدیل می کند. از نظر عمودی ، اکشن کمرا Olfi One.Five Black برای چسباندن به دسته های دوچرخه بسیار عالی است ، اگرچه ضد آب بودن 30 متر آن به معنای این است که برای فرودگاه های آبی نیز عالی است. Wi-Fi داخلی به شما امکان می دهد تا از تلفن برنامه خود برای استفاده از دوربین Olfi استفاده کنید – عملکرد اساسی است ، اما به خوبی کار می کند.

از مشخصات ظاهری این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد و دانستن آن ها قطعا برای هیچ مشتری خالی از لطف نیست.

مشخصات دوربین ورزشی Olfi One.Five Black

وزن: 57 گرم

ضد آب: 30 متر

فیلم 4K: حداکثر 24 فریم در ثانیه

1080: حداکثر 60 فریم در ثانیه

720: حداکثر 120 فریم در ثانیه

وضوح تصویر: 16MP

عمر باتری: مشخص نشده است

مزایا و معایبی که در این محصول وجود دارد نیز در زیر آورده شده است:

*تثبیت کننده تصویر خوب

*ثبت تصاویر 16 مگاپیکسلی

*نرخ فریم 4K پایین

*برنامه اصلی و پشتیبان تلفن هوشمند که مزیت قابل توجه برای هر کاربر است.

 

دوربین ورزشی Olfi One.Five Black

 

فروشگاه آنلاین آریا آرسی در خدمت شما مشتریان عزیز است تا تمام سوالات و ابهامات شما را در هر لحظه از روز برطرف کند.

سری مقالات سریالی ما را دنبال کنید تا در خرید خود در دام کسانی که دوربین ورزشی تقلبی می فروشند نیفتید و هزینه های گزاف متقبل نشوید. هم چنین ما در سری مقالات خود مقاله ای تحت عنوان تعمیر دوربین ورزشی داریم که خواندن آن خالی از لطف نیست و بعد از مطالعه ی آن متوجه می شوید که زمانی که دوربین ورزشی شما دچار خرابی شد در هر مرحله بایستی چه اقداماتی را انجام دهید تا از هرگونه خرابی های بعدی و شدید تر جلوگیری کنید و دریابید که خرید دوربین ورزشی دیوار گزینه ی مناسبی برای شما نیست.

ما همواره پشتیبان و مشاور شما در هر مرحله از خریدتان هستیم.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)