اکشن کمرا GoPro Hero7 Black

اکشن کمرا GoPro Hero7 Black از دوربین های جذابی است که کاربران را در این سال ها حسابی به خود علاقه مند کرده است. در این مقاله قسد داریم اکشن کمرا GoPro Hero7 Black به صورت تخصصی بررسی کنیم.
5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
اکشن کمرا GoPro Hero7 Black

GoPro Hero7 Black دوربین اکشن است که HyperSmooth را برای ما به ارمغان آورده است ، یک سیستم تثبیت کننده ویدیو با نام تجاری جدید و بسیار خوب است که امکانات خلاقانه جدید را بیدار می کند. تکان لرزش حتی تا 4K 60fps کار می کند.

افرادی که از یک گیمبال در GoPro استفاده می کنند می توانند آنرا در مکانی مستقر کنند زیرا HyperSmooth حتی به فیلم دستی نیز ظاهری صاف و ابریشمی می بخشد. با این حال ، این یک امکان جدید را نیز به وجود می آورد.

فیلم TimeLapse دستی. با نام TimeWarp ، حافظه 2 گیگابایتی Hero7 Black این امکان را به شما می دهد تا HyperSmooth را با فریم فریم دستی در یک فریم دستی اعمال کنید. Hero7 Black و همچنین این لینک های تثبیت شده ، محدوده دینامیکی عالی ، SuperPhoto و 12 فرمان صوتی جداگانه را ارائه می دهد.

ممکن است ویژگی های جدید و افزودنی های GoPro Hero8 Black را از دست ندهد ، اما هنوز هم یکی از بهترین دوربین های اکشن در حال حاضر … و این لمس ارزان قیمت تر است.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)