اکتا کوپتر چیست

در دسته بندی مولتی روتور ها و پهپادها به آخرین دسته و شاخه محصولی ای که می رسیم اکتا کوپتر ها هستند. برای پاسخ به این سوال که اکتا کوپتر چیست باید این مقاله را دنبال کنید. همونطور که تا الان از نام این محصول حدس زدید این هشت موتوره را به شما معرفی کنیم و به بررسی عملکرد و طراحی آن بپردازیم.

5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

عملکرد اکتا کوپتر

این محصول با توجه به هشت ملخی که برای کمک در پرواز در آن طراحی شده ناچاراً دارای هشت بازو است که این ملخ ها را به بدنه اصلی متصل می‌کند تا در نهایت یک اکتا کوپتر حاصل شود. اکتا کوپتر به وسیله هشت موتور و در نتیجه ملخی که در طراحی آن موجود است و زاویه که این موتورها نسبت به یکدیگر دارند می تواند در پرواز بسیار ثبات داشته و در بهترین حالت از روی زمین بلند شود و اوج گیرد.

 

این مدل نمونه واقعی یک مولتی روتر حساب می شود. به دلیل تعداد ملخ هایی که در آن وجود دارد کاربردهای بسیار زیاد و کلیدی در صنعت و کارهای تخصصی دارد و این به این دلیل است که ثبات در پرواز و همچنین قدرت زیاد در محصول به وسیله تعداد موتورهای بالا به سادگی تامین می شود و این چیزی دور از ذهن نیست.

 

در آینده ای نه چندان دور با توجه به ساختار و قدرت زیاد این محصول پیش بینی میکنند که برای ارسال مرسولات از نقطه ای به نقطه دیگراین‌ها آینده شرکت های ارسالی هستند و باید توجه خاص و ویژه‌ای به آن ها شود. در ضمن این را باید گفت که تامین بودجه و سرمایه گذاری در این محصول مبالغ هنگفتی را می طلبد و هنوز برندها و صاحبین سرمایه آنطور که باید قانع و مایل به سرمایه گذاری در این بخش نشدند.

 

اما برای شما که خواستار تهیه محصول است امکانات ویژه ای از سوی برند ها در نظر گرفته شده است. یکی از این ها این است که اکتا کوپترها تا حد زیادی برای مشتریان سفارشی سازی می شوند مطابق نیاز و سلیقه مشتری به دست وی می‌رسند که این خود قابلیت امتیاز ویژه‌ای است که حتما باید آن را در نظر گرفت.

قیمت اکتا کوپتر

قیمت اکتا کوپتر ها بعضاً مبالغ هنگفتی را نسبت به بقیه مولتی روترها به خود اختصاص می‌دهند که این اختلاف قیمت با توجه به قطعاتی که در آن به کار رفته و همین طور در نظر گرفتن این نکته که این محصول به تولید انبوه نرسیده و مهمترین نکته  آن که قابلیت سفارشی سازی در این محصول در حد اعلاست قابل توجیه است.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)