Warning: Declaration of ElementorPro\Modules\Posts\Skins\Skin_Content_Base::register_controls(Elementor\Widget_Base $widget) should be compatible with Elementor\Controls_Stack::register_controls() in /home/hidemoir/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/post-content.php on line 17

اسپرت کمرا GoPro Hero7 Black

اسپرت کمرا DJI Osmo Action در جدیدترین های این محصولات قرار دارد و توانسته است است در مدت زمان کمی مخاطبان زیادی برای خود پیدا کند پس اسپرت کمرا DJI Osmo Action را در لیست خود برای بررسی قرار دهید تا بعدا پشیمان نشوید.
5/5
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
اسپرت کمرا DJI Osmo Action

ورود اسپرت کمرا DJI Osmo Action در بازار کمرا اکشن، صفحه نمایش سلفی جلویی را به ارمغان می آورد.

دوربین ورزشی GoPro Hero7 Black

DJI بیشتر به خاطر هواپیماهای بدون سرنشین دوربین (و تا حدی کمتر برای لرزشگیرهای دوربین گیمبال دستی) شناخته شده است – اما با ورود Osmo Action توجه خود را به بازار دوربین های اکشن جلب کرده است. به نظر می رسد که به عنوان یک رقیب مستقیم در GoPro Hero7 Black – رقابتی مستقیم محسوب می شود – و یک کار واقعی برای دادن پول به گوپرو انجام می دهد. ما به خصوص اضافه کردن صفحه نمایش LCD با رنگی کامل را دوست داریم – که آن را به یکی از بهترین دوربین های اکشن برای سکانسهای سلفی تبدیل می کند.

 

دوربین ورزشی GoPro Hero7 Black

 

 

از مشخصات آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

مشخصات GoPro Hero7 Black

وزن: 134 گرم

ضد آب: 11 متر

فیلم 4K: حداکثر 60 فریم در ثانیه

1080: حداکثر 240 فریم در ثانیه

720: حداکثر 240 فریم در ثانیه

وضوح تصویر: 12MP

عمر باتری: 1-2.25 ساعت

هم چنین مزایا و معایبی همچون موارد زیر را دارد:

*مانیتور LCD جلو برای ولاگر ها عالی است.

*تثبیت کننده تصویر عالی نیست.

*همه گزینه های لوازم جانبی دامنه GoPro را ندارند.

* برنامه های داخلی آن نیاز به کار دارد.

 

دوربین ورزشی GoPro Hero7 Black

 

با مقایسه این دوربین ورزشی با اکشن کمرا های GoPro Hero8 Black و اسپرت کمرا DJI Osmo Action می توانید به نتایجی جالب در خصوص این محصولات برسید و همین طور اگر قبلا سری مقالات سریالی ما را دنبال کرده باشید به سادگی دی میابید که:

چه تفاوت ها و ارزش هایی باعث بروز اختلاف قیمت و نوسانات قیمتی بین این محصولات می شود و چگونه می توان به سادگی نیازی که از محصول داریم را تشخیص دهیم تا با کم ترین هزینه بتوانیم،

بیشترین کارایی را از یک محصول داشته باشیم و متحمل هزینه های گزاف بعدی نشویم. بهترین محصول با بهترین کارایی صرفا گران ترین محصول نیست.

شما بهترینید و لیاقت بهترین ها را دارید. پس همین حالا با مشاورین ما در فروشگاه آنلاین آریا آرسی تماس بگیرید تا از مشاوره و دیگر خدمات رایگان ما به سادگی بهره مند شوید.

تا دیگر نیازی نباشد که در دام سودجویان و منفعت طلبان این حوزه بیفتید.

در سری مقالات هدبند نگهدارنده دوربین ورزشی، اجاره دوربین ورزشی و تعمیر اسپرت کمرا اطلاعات سودمند دیگری در اختیارتان قرار می دهیم که برای شما که علاقه مند به این سرگرمی هستید دانستنش بی ضرر نیست.

با ما همراه باشید تا تجربه ی خریدی امن و شیرین را داشته باشید.

سوالات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

9361354642 (98+)

28426970 (021)